تخصص ما تجهیز فروشگاههای مدرن است

طراح و تامین کننده تجهيزات فروشگاهی

آرلو را بهتر بشناسید

گروه آرلو طراح، تامین کننده و مجری تجهیزات فروشگاهی در فضاهای تجاری چون هایپرمارکت، سوپر مارکت،فروشگاههای زنجیره ای، شیرینی فروشی، کافی شاپ، فروشگاه پوشاک و … می باشد. محصولات و خدمات این مجموعه در 3 بخش زیر خلاصه می شود :

1- ارائه انواع محصولات برودتی فروشگاهی از جمله یخچال فروشگاهی، فریزر فروشگاهی، یخچال پرده هوا، یخچال ویترینی شیشه تخت و شیشه خم، فریزر ایستاده درب دار، فریزر خوابیده، یخچال سوپر مارکتی، یخچال شیشه خم، یخچال صنعتی، سیستم موتورخانه مرکزی، یونیت کندانسور، انواع ساندیچ پنل سردخانه و … که با بالاترین استاندارد و کیفیت و در کمترین زمان در دسترس مشتریان قرار دارند.

2- ارائه انواع تجهیزات فروشگاهی در ابعاد و رنگهای متنوع همچون انواع قفسه بندی فلزی به صورت یکطرفه، دوطرفه و قفسه انبار به همراه مجموعه کاملی از اکسسوری های گوناگون برای کاربردهای متفاوت، چرخ خرید یا کالسکه فروشگاهی در ابعاد مختلف، میزهای صندوق یا چک اوت  به همراه نوار نقاله در ابعاد و اشکال مختلف و … که همگی با بهترین مواد و تکنولوژی ساخته شده اند و بدون شک پوشش دهنده تمامی نیازهای هایپر مارکتها و فروشگاههای زنجیره ای میباشند.

3- طراحی و اجرای دکوراتیو فضاهای تجاری همچون کافی شاپ، رستوران ها، قنادی و نان فانتزی، فروشگاه پوشاک، لوازم الکترونیکی و … از طریق طراحی و ساخت منحصر بفرد انواع کانتر، ویترین، استند، قفسه، میز صندوق، استراکچر چوبی، سازه های سقفی، نورپردازی حرفه ای و استفاده ازمتریالهای دکوراتیو.

طراحی چیدمان حرفه ای

گروه آرلو با مدیریتی ارزش محور، متعهد و مشتری مدار در حوزه طراحی و تجهیز فضاهای فروشگاهی فعالیت می کند. انگیزه و اشتیاق ما برای به سرانجام رسانیدن پروژه ها بر رسالت و ماموریت این مجموعه استوار است : تخصص ما تجهیز و راه اندازی فروشگاههای موفق است. رفتار تجاری این مجموعه با حس مسئولیت و پایبندی به اصول اخلاقی متمایز می گردد. این اساس ارتقای سطح کیفی، رقابت و جایگاه تجاری این گروه در درازمدت می باشد.

آرلو در طراحی حرفه ای است

فارغ از  کیفیت و ظاهر مطلوب محصولات ما، از نقاط قوت این مجموعه می توان به زمان کوتاه ارائه محصول و خدمات، انعطاف در تولید و امکان تامین محصولات سفارشی بسته به درخواست مشتریان اشاره نمود. قیمت بسیار رقابتی با انواع محصولات ایرانی یکی از عوامل انتخاب محصولات ما بعنوان محصولات با کیفیت بالاتر و تنوع بیشتر می باشد. محصولات ما نیازهای تمام مشتریان در تمام زمینه های شغلی با کاربریهای گوناگون را برآورده می سازد به نحوی که بهینه ترین محصولات برای افزایش بهره وری و کارایی فروش به آنها عرضه می گردد. طراحان و مشاوران گروه آرلو با ارائه طرحهای توجیهی و معرفی امکانات و موقعیتهای گوناگون، شما را در تجهیز فضای تجاری تان یاری می کنند. نحوه عملکرد ما در تامین تجهیزات و دکوراسیون فضای شما، موفقیت تجارت شما را تضمین میکند. گروه آرلو اصل رضایت مشتری در بازار خرده فروشی را بعنوان یک قاعده کلی پذیرفته و ارائه خدمات و فروش محصولات با کیفیت درجه یک را قدمی در راستای رسیدن به این هدف می داند. امید است در این راستا توانایی ارائه خدمات شایسته به مشتریان گرامی را داشته باشیم.
90%

طراحی چیدمان حرفه ای

95%

رضايت مشتری

100%

خدمات پس از فروش

برخی مشتریان گروه آرلو